با توجه به اینکه رتبه الکسا به سرعت تغییر نمیکند و بر اساس میانگین سه ماه گذشته رتبه الکسای جهان مشخص میشود، معمولا بین یک تا دو هفته زمان نیاز است تا رتبه بندیها به سمت یک محدوده خاص حرکت کنند. بدین منظور بهتر است افزایش رتبه الکسای سایت با خرید مقدار ثابت و روزانه ای پاپ آپ انجام شود. برای مثال اگر یک تعداد خاص تبلیغات پاپ آپ خریداری میشود و به مدت 4 ماه هر روز همان تعداد پاپ آپ برای سایت هدف باز شود، رتبه الکسا در چند هفته ابتدایی با سرعت بسیار زیاد افزایش می یابد و بعد آرام آرام سرعت آن کم شده و تقریبا بعد از یک دوره سه ماهه از شروع رتبه در میزان هدف ثابت میشود.

دقت کنید که اگر رتبه الکسای سایت ظرف یک روز تغییر میکرد ما سایتهایی داشتیم که یک روز رتبه الکسای آنها نصف روز قبل و فردایش دوبرابر روز قبل میشد. پس این سیاست میانگین رتبه که بر اساس مشاهدات دقیق بسیاری سایتها کسب شده، کاربردی برای جلوگیری از نوسانات شدید رتبه بندی دارد.

برای کاهش رتبه الکسای خود کافیست همین حالا از منوی بالا ثبت نام نمایید و تبلیغ خود را ثبت کنید تا با استفاده از بازدید کننده های ایرانی و واقعی الکسای شما را بهبود بخشیم و مشتریان شما را افزایش دهیم.

از کلیه دوستانی که صاحب سایت های فارسی زبان هستند دعوت میکنیم به جمع ما بپیوندند. ما ادعا نمیکنیم صدها و یا هزاران تومان به ازای هر بازدید کننده درامد دارید ولی از انجا که در وبسایت ما همه چیز منصفانه محاسبه میشود شما نسبت به سایتهای دیگر درامد بیشتری از ما دریافت میکنید.

کافیست یکبار امتحان کنید

می توانید همین حالا ظرف کمتر از یک دقیقه سایت خود را ثبت نمایید تا درامدی واقعی و دائمی داشته باشید.

جستجو به دنبال یک سایت معتبر کسب درامد تمام شد زیرا شما در سایت پاپاپ ایرانی هستید

در پاپاپ ایرانی همه چیز برد برد است به همین خاطر همه کاربران رضایت کامل پیدا میکنند.

شما میتوانید از منوی بالا در سایت ثبت نام و فعالیت خود را اغاز کنید.